Ogłoszenia Kraków na Przekazik.pl > Praca > Przedstawiciel handlowy > Przedstawiciel Handlowy

Archiwalne: Przedstawiciel Handlowy

16.03.2021

Jedna z największych polskich Spółek finansowych specjalizująca się w branży ubezpieczeniowej poszukuje nowych osób na stanowisko:
Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy:
Kraków
Obowiązki:
-sprzedaż produktów benefitowych dla pracowników firm
-efektywne zarządzenie portfelem klienta
-praca zgodnie ze standardami spółki
-realizowanie celów sprzedażowych
-raportowanie wyników pracy
Czego oczekujemy:
-min średnie doświadczenie
-min 2 letnie doświadczenie w sprzedaży lub roczne w branży finansowej
-samodzielność i otwartość na ludzi
-znajomość technik sprzedaży
Co oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+ prowizja+ premie kwartalne)
- szeroki wachlarz szkoleń
- wsparcie i wdrożenie indywidualne dopasowane do każdego pracownika
- zaplecze marketingowe
- zaplecze biurowe i sprzętowe
Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: biuro.monikastruszczyk@gmail.com wraz z dołączoną klauzulą rekrutacyjną.

5000 zł