Ogłoszenia Kraków na Przekazik.pl > Praca > Przedstawiciel handlowy > Przedstawiciel handlowy ds. ochrony/Koordynator

przedstawiciel-handlowy-ds-ochrony-koordynator

Przedstawiciel handlowy ds. ochrony/Koordynator

Rzeszów 35-322, Ciepłownicza 8 05.07.2018

Lider ochrony osób i mienia w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni zmotywowane osoby na stanowisku:

Przedstawiciel handlowy ds. ochrony
(usługi ochrony osób i mienia oraz profesjonalnego sprzątania)

Obszar działania: woj. małopolskie

Zakres obowiązków:

- aktywna sprzedaż usług ochrony osób i mienia oraz usług profesjonalnego sprzątania na powierzonym obszarze,
- samodzielne prowadzenie negocjacji z potencjalnymi klientami,
- przygotowywanie kalkulacji i ofert handlowych,
- realizowanie ustalonych planów sprzedażowych.

Oczekujemy:

- doświadczenia w samodzielnej pracy przedstawiciela handlowego (mile widziane z zakresu ochrony mienia oraz usług porządkowych),
- znajomości technik negocjacji i sprzedaży,
- elastyczności i sprawności w działaniu,
- umiejętności budowania długotrwałych relacji z klientami,
- komunikatywności oraz wysokiej kultury osobistej,
- umiejętności obsługi komputera,
- prawa jazdy kat. B,
- minimum średniego wykształcenia.

Zapewniamy:

- pracę w dużej Agencji Ochrony o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku,
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat,
- wsparcie doświadczonego Menadżera,
- odpowiednie przeszkolenie i wdrożenie w nowe obowiązki,
- stałe wynagrodzenie miesięczne oraz premię zależną od uzyskanych wyników sprzedaży,
- samochód do celów służbowych oraz niezbędne narzędzia pracy,
- pakiet sportowy Multisport i ubezpieczenie grupowe.

Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami oraz zapewniamy pełną dyskrecję.

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)".

1 zł

Agencja Ochrony Specjał

885994570