Ogłoszenia Kraków na Przekazik.pl > Praca > IT > Obsługa stron www i portali aukcyjnych

Archiwalne: Obsługa stron www i portali aukcyjnych

13.11.2019

Zatrudnimy na pół etatu do obsługi stron internetowych - GODZINY (DNI) PRACY DO INDYWIDUALNEGO USTALENIA.

Mile widziani również studenci studiów zaocznych.

Praca w okolicy miasteczka AGH - 10 minut autobusem linii 102.

Obowiązki:
- obsługa już istniejących stron internetowych (redagowanie tekstów, grafika, optymalizacja i pozycjonowanie stron www, copywriting SEO),
- obsługa serwisów społecznościowych (Facebook, Google +, Twitter ),
- prowadzenie portali aukcyjnych ( allegro, eBay) ,
- prowadzenie kampanii AdWords .

Wymagania:
- znajomość metod promocji w Internecie (pozycjonowanie, copywriting SEO, AdWords, media społecznościowe),
- doświadczenie w edycji stron internetowych,
- umiejętność pisania tekstów marketingowych i produktowych,
- znajomość podstaw fotografii i programów graficznych,
- znajomość HTML i CMS (typu Wordpress),
- komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:
- możliwość rozwoju zawodowego,
- wynagrodzenie - tygodniówki;
- niezbędne narzędzia pracy.

Kontakt + CV poprzez formularz.