Ogłoszenia Kraków na Przekazik.pl > Praca > IT > Analityk CDD/ Utility Officer CDD z j. francuskim

Archiwalne: Analityk CDD/ Utility Officer CDD z j. francuskim

18.03.2019

W tej roli liczy się analityczny umysł, znajomość języka francuskiego i podstawy procesów AML oraz KYC. Nasz Kandydat będzie sprawdzał klienta biznesowego i analizował jego profil przed podjęciem współpracy. Międzynarodowy dział CDD zajmuje się przeciwdziałaniem praniu pieniędzy czy łapówkarstwu. W tym przypadku potrzebujemy analityka, który podzieli się innowacyjnymi pomysłami, podniesie jakość i wydajność pracy. Rekrutujemy osobę
z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko : Analityk CDD/ Utility Officer CDD z językiem francuskim – praca stacjonarna w Krakowie.

Podstawowe obowiązki:
• zdobywanie rozwijanie i pogłębianie wiedzy na temat procedur związanych z procesami KYC- Know Your Customer i Działu CDD,
• zapewnienie profesjonalnej i wysokiej jakości analizy KYC klientom korporacyjnym i indywidualnym,
• przeprowadzanie solidnej analizy dokumentacji, monitorowanie klientów, i ocena potencjalnego ryzyka przestępstw finansowych w całym cyklu współpracy,
• sprawdzanie oceny ryzyka początkowego i końcowego klienta i sprawdzanie czy procedury względem klienta zostały wykonane z należytą starannością (due dilligence),
• badanie powiązań między jednostkami w strukturach własnościowych, identyfikowanie właścicieli końcowych korporacji i innych powiązań interpersonalnych (upewnianie się co do właściwej identyfikacji i weryfikacji),
• upewnianie się, że wszystkie przedłożone dokumenty są zgodne z zatwierdzonymi zasadami i procedurami CDD
• reagowanie na feedback klientów celem usprawniania procesów,
• raportowanie problemów dot. transakcji do managerów liniowych, które mogłyby wpłynąć na inne operacje lub stworzyć potencjalną stratę dla banku,
• bycie otwartym, związanym z wartościami propagowanymi przez firmę.

Wymagania:
• atutem będzie znajomość procesów AML i KYC,
• dobra znajomość j. angielskiego (w mowie i w piśmie),
• dobra znajomość języka francuskiego,
• umiejętności analityczne w rozwiązywaniu problemów,
• dbałość o szczegóły,
• praca w zespole,
• doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
• myślenie lateralne w celu dostarczenia rozwiązań dostosowanych do potrzeb i zidentyfikowania możliwości rozwoju biznesu,
• umiejętność samodzielnej pracy w środowisku o dużym natężeniu zadań i pod presją czasu,
• umiejętność podejmowania zadań trudnych, ale osiągalnych,
• elastyczność względem czasu pracy i zmian.

Oferujemy:
• solidny program szkoleniowy dla nowych stażystów, a także ukierunkowane szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy,
• stabilną pracę w profesjonalnym zespole umiejącym ze sobą współpracować,
• prywatną opiekę zdrowotną, świadczenia dla pracowników (np. Karta Multisport),
• ciekawą ścieżkę kariery w międzynarodowej organizacji – możliwość relokalizacji,
• wolontariat, abyś mógł dbać o społeczność i pomagać zmieniać życie innych,
• wielokulturowe i różnorodne środowisko.

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać w języku angielskim na adres praca@obpon.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k., moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonym w art. 221 Kodeksu pracy stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: praca@obpon.pl