Ogłoszenia Kraków na Przekazik.pl > Praca > Gastronomia > Menadżerka klubu. Bez doświadczenia

Archiwalne: Menadżerka klubu. Bez doświadczenia

31.01.2020

Szukam osób gotowych na wyzwanie. Gotowych zmienić coś w swoim życiu i podjąć pracę w niestandardowym miejscu.

Masz doświadczenia pracy w gastronomii jako kelnerka, barmanka i t.d. Masz doświadczenia w pracy jako kierownik zmiany, menadżer lokalu bądź doświadczenia pracy w zespole?
Myślisz niestandardowo. Ludzie mówią że masz ciężki charakter? Umiesz stać na swoim?

Jeśli odpowiedź na jedno z pytań tak, zapraszam .

Oferuje pracę na stanowisku menadżera klubu nocnego (preferowane kobiety).
Nie oczekujemy doświadczenia. Wymagany silny i stanowczy charakter. Pomysł na siebie. Kreatywne myślenia. Umiejętność pracy w zespole oraz umiejętność rozwiązywania konfliktów.

Będąc na stanowisku menadżerki będziesz zarządzać 30 osobowym zespołem kobiet.

Twoje najważniejsze obowiązki :
- dbanie o swój zespół
- tworzenia dobrej zabawy w klubie.

Jeśli zrobisz to zadbasz również o:
- generowanie utargów;
- przyjemną atmosferę w pracy

Dodatkowo:
- układanie grafików
- otwarcie i zamknięcie zmiany;
- rozdzielenia obowiązków
przeszkolenia personelu.

Co oferujemy:
- lepsze życie
- wynagrodzenia ok. 6-8 tys., netto miesięcznie;
- szkolenia ok 3-4 tyg które przygotuję Cię do twoich obowiązków;
- wypłatę w tygodniówkach
- wsparcie koordynatorów oraz liderów w okresie wdrożenia;
- możliwość rozwoju oraz zdobycia ciekawego doświadczenia.

Boisz się? Nie jesteś pewny czy to własnie to , ale po przeczytaniu ogłoszenia jesteś zainteresowany?
Wyślij cv, przyjdź na rozmowę, uzyskaj więcej informacji i podejmij decyzje.

Pamiętaj! Nie ważny dla nas twój wiek, oraz wygląd. Twoje doświadczenia.
Ważny ty i twój charakter.
Do aplikacji zapraszam osób co ukończyły 20 lat i więcej .

6000 zł