Ogłoszenia Kraków na Przekazik.pl > Praca > Gastronomia > Store Manager / Manager Restauracji - Kraków

Archiwalne: Store Manager / Manager Restauracji - Kraków

28.05.2019

Carpenter Consulting / IMSA Poland jest zaufanym doradcą, uznanych międzynarodowych i polskich firm, w zakresie rekrutacji i budowy kompetencji kadry zarządzającej i kierowniczej. Jako partner międzynarodowej organizacji IMSA International Executive Search, rekrutujemy kadrę zarządzającą w 24 krajach świata.

Obecnie dla sieci restauracji typu fast food poszukujemy osoby do nowej lokalizacji w Krakowie na stanowisko:

STORE MANAGER

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

• prowadzenie restauracji zgodnie ze standardami i procedurami,
• zarządzanie zespołem i procesami rekrutacji,
• wdrażanie, motywowanie i wspieranie podwładnych,
• tworzenie kultury pracy skoncentrowanej na doskonałej obsłudze Klienta i jakości usług,
• wspieranie nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji w zespole,
• zarządzanie restauracją zapewniające osiąganie założonych wyników finansowych,
• ustalanie celów, kreowanie i wdrażanie działań w celu utrzymania efektywności,
• zarządzanie całością procesów operacyjnych, procedurami i planami,
• zapewnianie dobrej komunikacji i koordynowanie działań pomiędzy restauracją a biurem,
• kreowanie i wdrażanie lokalnych działań promocyjnych na podstawie uzgodnień z centralą,
• odpowiedzialność za prowadzenie dokumentacji administracyjnej,

Wymagania:

• minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku managera restauracji – warunek niezbędny,
• co najmniej dobra znajomość języka angielskiego,
• komunikatywność i wysokie zdolności interpersonalne,
• ukierunkowanie na realizację celów i doskonałą obsługę Klienta,
• doświadczenie w pracy i dobra znajomość pakietu MS Office,
• odpowiedzialność i samodzielność w podejmowaniu decyzji,
• umiejętność pracy na wskaźnikach sprzedażowych,
• umiejętność pracy pod presją czasu,
• zdolności analityczne, elastyczność, pomysłowość,
• wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne,

Oferujemy:

• stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
• realną ścieżkę awansu i rozwoju zawodowego,
• pracę w międzynarodowej organizacji,
• bogaty pakiet szkoleń, pełną opiekę i wsparcie podczas wdrożenia,
• pracę w młodym zespole i doskonałej atmosferze,
• pakiet prywatnej opieki medycznej,
• kartę Multisport

Osoby zainteresowane prosimy o pozostawienie CV pod wskazanym linkiem:

1 zł