Ogłoszenia Kraków na Przekazik.pl > Praca > IT > Specjalista ds. Analizy Danych/ Big Data Engineer

Archiwalne: Specjalista ds. Analizy Danych/ Big Data Engineer

18.03.2019

Nasz Klient poszukuje nowego Programisty w Zespole Informatycznym ds. Analizy Danych, Bankowości Komercyjnej. Są odpowiedzialni za współpracę z różnymi interesariuszami na wielu liniach biznesowych zapewniając niezawodne, bezpieczne i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne do analizy danych. Rekrutujemy osobę z orzeczeniem
o niepełnosprawności na stanowisko:
Specjalista ds. Analizy Danych/ Big Data Engineer CMB – praca stacjonarna
w Krakowie.

Szukamy entuzjastycznego współpracownika, który wie, jak poprawić wewnętrzną kulturę pracy, umiejący ściśle współpracować z innymi programistami.

Podstawowe obowiązki:
• uczestniczenie w projektach z obszaru bankowości komercyjnej w celu zdobywania odpowiednich informacji biznesowych,
• wdrażanie transformacji danych w celu ich udostępnienia za pomocą nowoczesnych narzędzi Business Intelligence, zgodnie z oczekiwanymi celami projektu i harmonogramem,
• ścisła współpraca z interesariuszami znajdującymi się w różnych miejscach na świecie,
• ścisła współpraca z Właścicielem Produktu – akceptującym ukończenie zadań i szeregującym pod względem ważności planową pracę,
• ciągłe ulepszanie pracy (z zapewnieniem podejścia retrospekcyjnego),
• zbieranie i gromadzenie danych, aby pomóc w opracowywaniu i analizowaniu produktów,
• budowanie i utrzymywanie dobrych relacji roboczych ze wszystkimi członkami zespołu.

Wymagania:

• doświadczenie w pracy w podobnym dynamicznym środowisku/ach, tj. o wysokiej złożoności zadań, z dużym wolumenem danych,
• doświadczenie w zakresie podobnych języków programowania i framework SQL, Java, Python, Scala, Spark,
• wcześniejsze wykonywanie analizy ilościowej i jakościowej danych,
• rozumienie zastosowania relacyjnych i nierelacyjnych baz danych,
• wiedza na temat wydobywania, importowania i eksportowania danych - ETL (ekstraktowanie, transformowanie, ładowanie),
• uczestniczenie w walidacji danych, opracowywaniu, wdrażaniu, testowaniu,
• rozumienie modelowania danych - przechowywania w formacie strukturalnym, koncepcyjnym, logicznym i fizycznym modelowania danych,
• wykonywanie analizy danych kluczowych obszarów problemowych, potrzebnych w analizie przyczyn źródłowych problemu w celu zidentyfikowania anomalii danych,
• rozumienie technologii Big Data i Cloud,
• znajomość różnych systemów operacyjnych: Linux / Unix, Windows, różnych systemów przechowywania danych, środowisk Cloud,
• doświadczenie w środowisku Agile / DevOps i w zakresie supportu produkcji.

Oferujemy:
• bardzo atrakcyjne wynagrodzenie i pracę w prestiżowym środowisku,
• możliwość poszerzenia / pogłębienia wiedzy i doświadczenia w projektach globalnych,
• praca z najlepszymi technologiami IT (Spark, Hadoop, Scala) dostępnymi na rynku,
• możliwość pracy w domu (2 dni w tygodniu) i elastyczne godzin pracy,
• spójny zakres obowiązków,
• parking kilka minut od biura, pokój relaksu (z fotelami do masażu i miejscem do jogi / stretch),
• konsultacje lekarskie w miejscu pracy, politykę dot. opieki nad dziećmi, stojaki na rowery w garażu podziemnym i w biurze; prysznice dedykowane rowerzystom,
• pokój gier (z Xbox, konsolami PS i stołem do piłkarzyków),
• prywatną opiekę zdrowotną (różne opcje - od podstawowego do VIP), korzyści dla pracowników: prywatne ubezpieczenie na życie, multisport, praca i nauka od zespołów z dojrzałym procesem
i narzędziami, aby zapewnić najlepsze rezultaty,
• nieformalny dress code.

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres praca@obpon.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k., moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonym w art. 221 Kodeksu pracy stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: praca@obpon.pl