Ogłoszenia Kraków na Przekazik.pl > Praca > IT > Programista JAVA/ JAVA Developer (FCTM)

Archiwalne: Programista JAVA/ JAVA Developer (FCTM)

18.03.2019

Poszukujemy wykwalifikowanych osób do pracy , jako inżynierowie oprogramowania w dziale IT ds. Zapobiegania Zagrożeniom Finansowym. Dział, skupia wszystkie obszary zarządzania ryzykiem przestępstw finansowych i wdraża standardy do ich zwalczania.
Poszukujemy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko:
Programista JAVA/ JAVA Developer (FCTM) – praca stacjonarna w Krakowie.

Podstawowe obowiązki:
• rozwijanie i wspieranie aplikacji i systemów, narzędzi śledczych dla pracowników na całym świecie,
• analiza sieci społecznościowych (SNA),
• wyszukiwanie negatywnych wiadomości,
• monitorowanie sieci transakcji i oprogramowania do oceny ryzyka przestępstw finansowych,
• zaangażowania się we wdrażanie i obsługę oprogramowania, które tworzymy,
• zakres odpowiedzialności obejmuje 50% kodowania, 50% rozwiązań związanych z architekturą, testami, wdrożeniami czy konfiguracją.

Wymagania:
• ponad 3-letnie doświadczenie w środowisku Java,
• wcześniejsze doświadczenia z tworzeniem usług REST API ,Spring Boot,
• doświadczenie z Microservices,
• znajomość Linux / Unix i znajomość shell script (tj. BASH),
• zwinne metodologie - Scrum, Kanban, MVP.

Nie wymagane, ale pożądane doświadczenie w programach:

• PaaS (tj. Cloud Foundry)
• OAuth2
• Scala

Oferujemy:
• stabilną pracę w profesjonalnym zespole.
• interesującą ścieżkę kariery w międzynarodowej organizacji,
• spójny zakres obowiązków.
• prywatną opiekę zdrowotną, świadczenia dla pracowników.
• kontakt z najlepszymi technologiami IT (Big Data, Hadoop, Spark) dostępnymi na rynku,
• pracę i naukę od zespołów pracujących z dojrzałymi procesami i narzędziami, aby zapewnić najlepsze rezultaty,
• wymianę międzykulturową.

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać w języku angielskim na adres praca@obpon.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k., moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonym w art. 221 Kodeksu pracy stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: praca@obpon.pl