Ogłoszenia Kraków na Przekazik.pl > Praca > Administacja biurowa > Sekretarz Szkoły poszukiwany!

Archiwalne: Sekretarz Szkoły poszukiwany!

20.01.2022

W związku z ciągłym rozwojem i rosnącym zainteresowaniem ofertą, krakowski oddział największej firmy edukacyjnej w Polsce poszukuje sekretarza etatowego szkoły dla dorosłych!
Miejsce pracy: Cosinus Kraków, biuro przy ul. Kremerowskiej 17

Szukamy pozytywnej, zaangażowanej w swoje obowiązki osoby. Jeśli lubisz pracę z ludźmi, szybko się uczysz i jesteś dyspozycyjny do pracy na pełen etat, zgłoś się!
Doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem.

Obowiązki:
-telefoniczna, mailowa i bezpośrednia obsługa Klienta
-wprowadzanie danych do szkolnego systemu
-prezentacja oferty Szkoły
-prace administracyjne związane z funkcjonowaniem Szkoły
-prowadzenie dokumentacji biurowej
-praca od poniedziałku do piątku oraz w wybraną sobotę w miesiącu

Oferujemy:
-pracę na pełen etat w oddziale renomowanej i stabilnej firmy edukacyjnej w Polsce
-bardzo dobrze skomunikowane biuro zlokalizowane w centrum Krakowa
-niezbędne narzędzia do pracy
-wdrożenie w obowiązki
-wsparcie innych oddziałów firmy
-pracę w młodym i miłym :) zespole
-możliwość negocjacji warunków zatrudnienia po okresie próbnym

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV oraz z odpowiednią klauzulą RODO. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.