Ogłoszenia Kraków na Przekazik.pl > Praca > Administacja biurowa > STARSZY ASYSTENT ARCHITEKTA

Archiwalne: STARSZY ASYSTENT ARCHITEKTA

27.10.2017

INTER.EXPERT to jedna z wiodących firm w Europie Środkowej i Wschodniej w obszarze usług przemysłowych i doradztwa personalnego. Ze szczególnym uwzględnieniem Polski i Niemiec, rekrutujemy ekspertów dla firm i organizacji do projektów (contracting) oraz pracy stałej.

Aktualnie dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy architektoniczno-budowlanej – poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

STARSZY ASYSTENT ARCHITEKTA
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: AA/IBK/10/KR

Zakres obowiązków:
· przygotowywanie szkiców i rysunków architektonicznych/projektów koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych
· analiza rysunków otrzymywanych od innych branżystów
· przygotowywanie dokumentów niezbędnych do właściwej realizacji danego etapu realizacji projektu
· koordynacja projektu z klientami, podwykonawcami i innymi branżami zaangażowanymi w projekt
· wykonywanie badań i sporządzanie ocen wykonalności
· przygotowywanie specyfikacji do planów budowy, praca na budowie; wspieranie nadzoru placu budowy (kontrola jakości); sporządzanie szkiców i rysunków niezbędnych do realizacji na placu budowy,
· monitorowanie postępów w planach projektowych, zgodnie z przyjętymi harmonogramami; sporządzanie sprawozdań; sporządzanie zestawień rysunków i dokonywanie tygodniowej kontroli i przeglądu
· prace biurowe niezbędne do wykonania w.w. zadań

Wymagania:
· wyższe wykształcenie kierunkowe
· kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Asystenta Architekta lub Architekta
· wymagane: umiejętność ręcznego rysowania rozwiązań technicznych dla różnych elementów budynku
· wymagane: kreślenie projektów wykonawczych; rysowanie detali do proj. wykonawczego
· komunikatywna znajomość j. angielskiego
· znajomość programów branżowych i technologii BIM; mile widziany Revit i AutoCAD
· dobra znajomość pakietu Ms Office
· bardzo dobra organizacja pracy własnej
· wysoka motywacja i zaangażowanie

Nasz Klient oferuje:
· pracę w międzynarodowej firmie inżynieryjnej
· pracę w stabilnej, ugruntowanej organizacji
· pracę przy ciekawych, międzynarodowych projektach
· pracę przy projektach z branży przemysłowej
· możliwości rozwoju, podnoszenia kwalifikacji i awansu
· umowę o pracę
· atrakcyjne wynagrodzenie
· pakiet medyczny i współfinansowanie ubezpieczenia grupowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: CV@INTEREXPERT.PL

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez firmę Inter.Expert Polska Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
Informujemy, że Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest firma Inter.Expert Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-030, ul. Przyjaźni 6/U4. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania i usunięcia.

100000000 zł