Ogłoszenia Kraków na Przekazik.pl > Praca > Budowa i Remonty > Wiertacz - Operator Urządzeń Wiertniczych

Archiwalne: Wiertacz - Operator Urządzeń Wiertniczych

25.07.2018

Firma Odwierty.eu zajmuje się pracami wiertniczymi geologicznymi w tym ujęcia wód podziemnych (studnie głębinowe), otwory dla pionowych wymienników ciepła (pomp ciepła).
Obszar zakresu wykonywanych usług obejmuje województwo warmińsko-mazurskie i pomorskie
Opis stanowiska:

Praca na tym stanowisku składać się będzie z:

-Wykonywania odwiertów pionowych do 150m (pompy ciepłą i studnie głębinowe) na prawy obieg płuczki
-Operowania urządzeniami wiertniczymi
-Kierowania zespołem wiertniczym

Wymagania:

-Wiertacz z minimum niższym dozorem lub uprawnieniami z zatwierdzeniem OUG
-Wymagane minimum 3 letnie doświadczenie pracy na urządzeniach wiertniczych udarowo obrotowych na prawy obieg płuczki
-Prawo jazdy kat C.

Oferujemy:

-Okres próbny 1 miesiąc
-Umowa na czas nieokreślony
-Wynagrodzenie od 4000-6000 zł netto (na rękę)
-Premia motywacyjna

Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem \"Wiertacz\" na adres rekrutacja@odwierty.eu