Ogłoszenia Kraków na Przekazik.pl > Praca > IT > Wdrożeniowiec systemu WebCon

Archiwalne: Wdrożeniowiec systemu WebCon

23.02.2020

Poszukujesz pracy, która da Ci zadowolenie i satysfakcje?
Branża IT jest Twoją pasją i chcesz się w tym kierunku rozwijać?
Jesteś osobą, która z łatwością nawiązuje kontakt z nowymi ludźmi i z entuzjazmem podchodzi do swoich obowiązków?
Nie masz problemów by w prostu i jasny sposób przekazywać informacje, a dodatkowo posiadasz wiedzę z baz danych mSQL, TO TA PRACA JEST DLA CIEBIE!

Poszukujemy:
Wdrożeniowca ds. Elektronicznych Obiegów Dokumentów
Miejsce pracy: Tajęcina (okolice Rzeszowa)

Zakres obowiązków:
• Analiza potrzeb Klientów w zakresie wdrażanych rozwiązań systemów ds. Elektronicznych Obiegów Dokumentów
• Samodzielną realizację wdrożeń systemów
• Instalacja, konfiguracja i wdrażanie (szkolenie) systemów zgodnie z wymaganiami Klientów
• Tworzenie struktur oraz interfejsów baz danych - w głównej mierze MS SQL
• Tworzenie modyfikacji systemów DMS
• Wsparcie techniczne i telefoniczne Klientów
• Wsparcie Klientów po wdrożeniu
Wymagania:
• Znajomości narzędzi: Windows Server, SQL Server
• Komunikatywności i Samodzielności w działaniu
• Prawo jazdy kat. B
Mile widziane kompetencje:
• znajomość platformy WebCon BPS,
• znajomość HTML, XML,
• wykonywanie własnych projektów programistycznych (niekoniecznie komercyjnych),
• znajomość działania oprogramowania ERP (Simple, ERP XL, Optima, TETA Constellation),
• znajomość baz danych ORACLE
W zamian za swoje zaangażowanie otrzymasz:
• Umowa o pracę lub B2B
• Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00
• Pracodawcę bez korporacyjnych nawyków
• Stałą kadrę z pracownikami pracującymi po 20 lat
• Zarząd dostępny dla pracowników z podejściem propracowniczym
• Coroczne imprezy integracyjne
• Multisport oraz Ubezpieczenie grupowe z możliwością ubezpieczenia członków rodziny
• 1/msc możliwość pracy zdalnej
• Opieka medyczna z PZU (umowy z różnymi placówkami m. in. Medyk lub prywatne gabinety)
• Urodziny = dzień wolny
• Urodzenie dziecka = wyprawka + bony
• Specjalne chillout roomy
• Dofinansowanie do obiadów - 5 zł dziennie
• Dofinansowanie do j. angielskiego z native speakerem
• Dofinansowanie do okularów
• Wczasy pod gruszą
• Premie świąteczne

Prześlij nam swoje CV na adres: wdrozeniowiec-ds.fena.qiya@tbapply.pl

MASZ PYTANIA?
ZADZWOŃ: 501-726-511

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

8000 zł