Ogłoszenia Kraków na Przekazik.pl > Sport i Hobby > Fitness > Trener Personalny, Treningi, Plany żywieniowe

Archiwalne: Trener Personalny, Treningi, Plany żywieniowe

07.08.2018


BRAWO !!!

Brawo dla Ciebie, bo jeśli postanowiłeś/aś poszukać trenera personalnego, to wiedz, że był to pierwszy i zarazem NAJWAŻNIEJSZY krok do osiągnięcia wymarzonego celu, który przywiódł Cię na to ogłoszenie, czyli DECYZJA !

Dla mnie z kolei nie ma nic przyjemniejszego, jak niesienie pomocy ludziom zmotywowanym i zdeterminowanym na zmiany w swoim życiu oraz możliwość podzielenia się zdobytą przez lata wiedzą i doświadczeniem.

Jestem gotów pomóc Ci osiągnąć Twoje cele związane z wyglądem zewnętrznym sylwetki oraz szeroko pojętym zdrowiem, byciem „fit” a co za tym idzie i o czym często nie zdajemy sobie sprawy - poprawić Twoje wewnętrzne samopoczucie i pewność siebie tak w życiu prywatnym jak i zawodowym! :)

GOTOWY, GOTOWA NA SUKCES ?!
Spójrz, co mogę Ci zaoferować:

- Konsultacje żywieniowo-treningowe - twarzą w twarz lub On-Line,
- Indywidualnie dopasowany plan dietetyczny uwzględniający Twoje dotychczasowe nawyki żywieniowe, upodobania kulinarne a także alergie i dolegliwości zdrowotne,
- Plan treningowy dostosowany do Twoich obecnych możliwości (z uwzględnieniem przebytych kontuzji) czy dotychczasowego doświadczenia sportowego,
- Dobór suplementacji, o ile zdecydujesz się z niej korzystać,
- Treningi personalne na terenie Krakowa, Wieliczki i okolic po których poczujesz, że naprawdę żyjesz, a których czas wykorzystamy w 100% z korzyścią dla Twoich wyników!
- Udowodnię Ci, że to co wydawało się dla Ciebie niemożliwe - w rzeczywistości wymagało podjęcia jednej decyzji!
- I w końcu gwarancję efektów naszej pracy, podczas której oprócz konieczności zmierzenia się z moimi wymaganiami względem Ciebie, będziemy się również świetnie bawić! :)

Dlaczego warto zdecydować się na treningi personalne?
Statystyka to zołza, ale najczęściej opisuje fakty… 

Czy masz świadomość, że ponad 60% osób uczęszczających do klubów fitness, wykonuje ćwiczenia niepoprawnie technicznie, co może skutkować wieloma kontuzjami i przyszłymi powikłaniami zdrowotnymi, których można było uniknąć? 

Nie musisz się znaleźć wśród nich. 

Jestem właśnie po to, by poinstruować Cię i pokazać jak prawidłowo pracować nad swoim ciałem aby ćwiczenia były wykonywane w sposób bezpieczny dla zdrowia a zarazem maksymalnie efektywny i przybliżający Cię do Twojego celu z treningu na trening!

Kim w ogóle jestem i dlaczego zostałem trenerem? Przede wszystkim dlatego, że w życiu ponoć najważniejsze jest by robić to, co się naprawdę kocha. Wtedy nie mówimy o pracy lecz o prawdziwej pasji, którą pragniemy dzielić się z innymi ludźmi. Mimo ukończonej średniej szkoły muzycznej oraz studiów magisterskich z Psychologii w Zarządzaniu - moje serce od zawsze było oddane sportowi i właśnie tej części swojego życia poświęcałem najwięcej uwagi. Tak oto zdobyłem już 14-letnie doświadczenie treningowe, które postanowiłem przełożyć na chęć pomagania innym w osiąganiu ich celów - bo sam kiedy zaczynałem nie potrafiłem odnaleźć właściwej ścieżki by zaspokoić własne oczekiwania. Dzisiaj wiem ile prób i błędów (z przewagą błędów !!) musiałem przeżyć w drodze do mojej wymarzonej sylwetki. Dlatego pragnę pomóc Tobie skrócić tę drogę do minimum czasu przy maksymalizacji efektów, bo jak dobrze wiemy - człowiek najlepiej uczy się na błędach - jeszcze lepiej jest się uczyć na cudzych ;)Mogę Ci zagwarantować, że podczas wspólnych treningów 101% mojej uwagi zostanie poświęcone Tobie (nie telefonowi jak to u niektórych trenerów bywa), a wszelkie Twoje pytania i wątpliwości postaram się rozwiać w sposób jasny i zrozumiały, by po skończonej sesji treningowej nie zostawić Cię z nieświadomością - co, jak, dlaczego i po co w ogóle robiliśmy, bo kluczem do wymarzonych efektów jest wiedza i jej zastosowanie w praktyce!

Pierwszy krok do WIELKICH zmian w Twoim życiu już za Tobą - dotrwałeś/aś do końca tego ogłoszenia. Jeśli więc masz w sobie na tyle determinacji i gotowości do pracy by osiągnąć swój wymarzony i spektakularny sukces, czekam już tylko na kontakt od Ciebie - resztą zajmę się osobiście.

Kontakt ze mną:
E-mail: KarolKrajnik90@gmail.com
Tel.: +48 509-377-900
Facebook: https://www.facebook.com/KrajnikKarol
Instagram: https://www.instagram.com/karolkrajnik