Ogłoszenia Kraków na Przekazik.pl > Dom i Ogród > Narzędzia > Specjalistyczne narzędzia samochodowe

Archiwalne: Specjalistyczne narzędzia samochodowe

07.05.2019


Hurtownia narzędzi online Jason.com.pl dostarcza fachowe wyposażenie stacji diagnostycznych i warsztatów samochodowych w jak najszerszym zakresie.

W naszej ofercie znajdziesz specjalistyczne narzędzia samochodowe plus sprzęt warsztatowy w niezwykle obszernym wyborze oraz w nader konkurencyjnych cenach. Szeroki wybór towarów pozwoli każdemu wybrać właściwe rozwiązanie zarówno dla specjalisty, jak i do robót w przydomowym warsztacie.

Obojętnie czy prowadzisz stację diagnostyczną, serwis samochodowy, czy działasz w przemyśle, tu u nas dopasujesz rozwiązanie adekwatne do budżetu i oczekiwań. W naszym obszernym asortymencie znajdziesz wszystko zacząwszy od końcówki kablowej, przez wiertło, czy klucz udarowy po podnośnik nożycowy.

Dzięki nam wyekwipujesz swój zakład szyb­ko i tanio w sprzęt topowych wytwórców, które gwarantują najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i techniczne. Liczy się dla nas każdy Klient, dla­te­go też nasze produkty są mocne, profesjonalne, zadowolą oczekiwania na­wet bardzo wymagających kontrahentów.

Sprawdź produkt na: https://jason.com.pl/

10 zł