Ogłoszenia Kraków na Przekazik.pl > Praca > IT > Specjalista ds. Wsparcia Produkcji/ Production Sup

Archiwalne: Specjalista ds. Wsparcia Produkcji/ Production Sup

18.03.2019

Oferta skierowana jest do osób, które lubią używać swoich umiejętności analitycznych w pracy i chcą ją kontynuować w środowisku technicznym. Sam dział zapewnia wsparcie
w przygotowaniu i implementacji oficjalnych programów swoich partnerów biznesowych.
Poszukujemy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko:
Specjalista ds. Wsparcia Produkcji/ Production Support Specialist (Payments IT) – praca stacjonarna w Krakowie.

Dodatkowym atutem będzie wcześniejsze doświadczenie w bankowości, zwłaszcza
w płatnościach internetowych oraz w temacie IBM Webshare, gdyż istniejący zespół zapewnia wsparcie dla systemu płatności SEPA.

Podstawowe obowiązki:
• osoba na tym stanowisku świadczy support produkcji, w tym rozwiązuje incydenty na żywo, a także podejmuje działania w zakresie późniejszej analizy incydentu,
• pomoc w analizowaniu źródła danego problemu systemowego,
• zajmowanie się instalacją nowych wersji oprogramowania dostarczonych przez Sprzedawcę,
• wdrażanie rozwiązania opracowanego lokalnie (Skrypty Shell, Java, Bash, Perl),
• świadczenie wsparcia dla różnych działań testowych związanych z nowymi implementacjami,
• ścisła współpraca z interesariuszami znajdującymi się w różnych miejscach na świecie.

Wymagania:
• co najmniej 2 lata praktycznego doświadczenia w pracy z zapytaniami SQL, poleceniami Linux, skryptami bash, debugowaniem i pisaniem nowych skryptów,
• doświadczenie w obsłudze złożonych i zintegrowanych środowisk aplikacji,
• doświadczenie w implementacji złożonych systemów i procesów organizacyjnych,
• umiejętność pracy pod presją czasu i wielozadaniowość,
• umiejętność pracy na zmiany (8-20) i na wezwanie (24/7),
• biegła znajomość języka angielskiego,
• doświadczenie związane z walidacją danych, z czynnościami programistycznymi,
w opracowywaniu, wdrażaniu, testowaniu rozwiązań,
• doświadczenie związane z analizą danych i analizą stref kluczowych dla poszczególnych problemów, oraz analiza ich przyczyn źródłowych na podstawie identyfikacji anomalii danych,
• doświadczenie w zbieraniu i gromadzeniu danych pomocnych w analizie i opracowywaniu produktów,
• umiejętność identyfikacji i eskalacji problemów z danymi wymagających przeprojektowania,
• rozumienie potrzeb klientów i zapewnienie im doskonałej obsługi klienta,
• oświadczenie w środowisku Agile / DevOps i wsparcie w zakresie wsparcia produkcji,
• efektywne przyczynianie się do realizacji celów zespołowych, czasami jako support a czasami jako leader zespołu, w celu osiągnięcia celów wspólnych dla grupy,
• podejmowanie szybkich i praktycznych decyzji biznesowych, nawet w momentach braku klarowności sytuacji, biorąc pod uwagę różne perspektywy i biorąc odpowiedzialność za decyzję i jej skutki.

Oferujemy:
• pracę w środowisku informatycznym,
• parkowanie kilka minut od biura; pokój relaksacyjny (z krzesłami do masażu i miejscem do uprawiania jogi / stretch); konsultacje medyczne na miejscu w biurze,
• politykę dotyczącą opieki nad dziećmi; stojaki na rowery w garażu podziemnym i wokół biura; prysznice dedykowane rowerzystom; pokój gier (z konsolami Xbox, PS i stołem do gry w piłkarzyki);
• prywatną opiekę zdrowotną (różne opcje - od podstawowej do VIP), świadczenia dla pracowników: prywatne ubezpieczenie na życie, multisport,
• możliwość nauki od starszych specjalistów aby zapewnić ci stały rozwój umiejętności.

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać w języku angielskim na adres praca@obpon.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k., moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonym w art. 221 Kodeksu pracy stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: praca@obpon.pl