Ogłoszenia Kraków na Przekazik.pl > Praca > Obsługa klienta > Specjalista ds. obsługi Klienta w j.niemieckim

Archiwalne: Specjalista ds. obsługi Klienta w j.niemieckim

10.12.2020

Firma Teleperformance świadczy kompleksowe usługi z zakresu Customer Expierence Management. Jesteśmy obecni w 80 krajach, współpracując z największymi markami na świecie. Obecnie dla jednego z naszych największych klientów – globalnego lidera w dziedzinie najnowszych technologii poszukujemy uzdolnionych językowo osób na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi Klienta
z językiem niemieckim

W związku z COVID-19 oferujemy szkolenie oraz pracę w trybie Home Office.
Kandydaci będą musieli jednorazowo pojawić się w naszej siedzibie (Katowice/Warszawa), w celu odebrania niezbędnego sprzętu.

ZADANIA:

• Kompleksowa obsługa Klienta indywidualnego w zakresie rozwiązywania podstawowych problemów technicznych wynikających z użytkowania takich produktów jak smartfony, laptopy, tablety
• Codzienny kontakt telefoniczny w języku niemieckim z Klientami z Niemiec, Austrii i Szwajcarii
• Budowanie dobrego wizerunku firmy
• Dbałość o najwyższą jakość procesów

OCZEKIWANIA:

• Znajomość języka niemieckiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację
min B2/C1
• Znajomość języka angielskiego na poziomie min B1/B2
• Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta zagranicznego
• Sprawna obsługa MS Office
• Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
• Mile widziane zainteresowanie tematyką nowoczesnych technologii

OFERUJEMY:

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Premie wynikowe
• Umowa o pracę lub umowa zlecenie (forma zatrudnienia do wyboru przez Kandydata)
• Szkolenia wdrożeniowe
• Elastyczny grafik pracy
• Realną ścieżkę kariery

Dla Twojego bezpieczeństwa cały proces rekrutacyjny jest prowadzony zdalnie – więc nie wahaj się, wyślij nam swoje CV.

1 zł