Ogłoszenia Kraków na Przekazik.pl > Praca > Administacja biurowa > Specjalista ds. Administracyjnych z j. francuskim

Archiwalne: Specjalista ds. Administracyjnych z j. francuskim

25.08.2020

Zakres obowiązków:

- Sporządzanie dokumentacji dot. przesyłek na podstawie podanych spisów
- Weryfikacja poprawności oraz kompletności przygotowanych dokumentów (w języku angielskim oraz francuskim)
- Kontakt z klientem w celu doprecyzowania informacji (mailowy oraz telefoniczny)

Oczekiwania:

- Znajomość języka francuskiego na poziomie min. C1 oraz języka angielskiego na poziomie min. B2 - warunek konieczny
- Umiejętność komunikacji (również w razie potrzeby telefoniczny kontakt z klientem)
- Dokładność w wykonywanych obowiązkach
- Umiejętność posługiwania się pakietem MS Office
- Chęć rozwoju w międzynarodowej organizacji
- Umiejętność pracy w zespole

Oferta:

- Umowa o pracę (cały etat)
- Elastyczne godziny pracy - dostosowane do Twoich zajęć
- Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i znajomości języka
- Realne możliwości rozwoju w strukturach międzynarodowej firmy (branża logistyczna)
- Szeroka oferta szkoleń wdrożeniowych oraz rozwojowych
- Pakiet benefitów - prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, karty lunchowa
- Bonusy dla pracowników
- Jeśli chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie - ta oferta również jest dla Ciebie! :)
- Lokalizacja: Kraków - Bonarka

Jeśli jeste zainteresowana/y - APLIKUJ!
https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Mlodszy-specja lista-ds-administracji-z-jezykiem-francuskim/34595 -75167-33-a2a-1647.html