Ogłoszenia Kraków na Przekazik.pl > Usługi i Firmy > Usługi kosmetyczne > Słowiańskie Menu w Tarnowskim Spa

Archiwalne: Słowiańskie Menu w Tarnowskim Spa

02.01.2019


Zapraszamy do Tarnowskiej Piwnica Spa&Wellness, na nowo otwartą strefę – Słowiańskie Spa. To jedyne takie spa w okolicy. Pragniemy zaznajomić naszych gości z prastarymi technikami odnowy duszy oraz ciała, które były stosowane przez dawnych Słowian. Chcemy przekazać ich kulturę, zwyczaje oraz lecznicze sposoby na walkę z chorobotwórczymi czynnikami.

W strefie znajduje się sauna, wypoczywalnia, która przekształca się w gabinet holistycznych zabiegów i masaży, grota solna oraz dwie bale – na kąpiel zimną i gorącą – preferowaną w piwie lub ziołową. Każdy zabieg jest starannie przemyślana – posiada inne lecznicze właściwości. Całe słowiańskie spa troszczy się o poszczególne elementy zdrowotne ciała. Wspomaga układ krążenia, nerwowy oraz pokarmowy. Poprawia metabolizm, przyśpiesza odchudzanie, działa łagodząco na bóle – mięśni, pleców, oraz przyspiesza pracę mózgu. Zabiegi są także niezwykle relaksujące i odprężające. Pomagają w znalezieniu harmonii we własnym ciele. Dają uczucie wolności, bliskości z naturą. Głęboko odstresowują, poprawiają efektywność.

Zadzwoń do nas by dowiedzieć się więcej o cenach i dostępnych zabiegach – (14) 638 08 24 lub sprawdź naszą ofertę na stronie internetowej – http://piwnicaspa.pl/cennik/slowianskie-spa-menu

200 zł