Ogłoszenia Kraków na Przekazik.pl > Usługi i Firmy > Pozostałe usługi > PROSZĘ O POMOC

Archiwalne: PROSZĘ O POMOC

07.10.2018


POMOC BIEDNYM I UBOGIM PRZYNOSI RADOŚĆ,SIŁĘ I DUMĘ…DLA NAS OSÓB BIEDNYCH I WYKLUCZONYCH JEST TO TEMAT BARDZO WSTYDLIWY PROSIĆ O POMOC INNYCH LUDZI.JEŚLI NIE JEST CI OBOJĘTNY LOS TAKICH LUDZI JAK JA TO POMÓŻ MI PROSZĘ.DOBRO WRACA.!!!!
MÓJ DOCHÓD MIESIĘCZNY TO:
591,00—(STAŁY)220,00-250,00—(ZMIENNY) (Dokumenty)
ZA MAŁO ŻEBY ŻYĆ,ZA DUŻO ŻEBY UMRZEĆ,GDZIE MINIMUM SOCJALNE DLA ZDROWEGO CZŁOWIEKA TO:1370 ZŁ.TRAKTUJE SIĘ NAS BIEDNYCH I WYKLUCZONYCH W URZĘDACH W SPOSÓB BRUTALNY , JAK ODPADY RADIOAKTYWNE.
PODZIEL SIĘ TYM CO MASZ,ZRÓB MAŁĄ PACZKĘ ŻYWNOŚCIOWĄ ZA CO BĘDĘ NIEZMIERNIE WDZIĘCZNA,DZIĘKI WASZYM OGROMNYM I DOBRYM SERCOM BĘDZIE MI LŻEJ ZNOSIĆ MOJE UBÓSTWO I UPOKORZENIE,BRAKUJE MI NIECAŁE DWA LATA DO WYPRACOWANEJ EMERYTURY(MAM PRZEPRACOWANE PRAWIE 35 LAT),CHORUJĘ NA CUKRZYCĘ TYP-2,UPORCZYWE NADCIŚNIENIE,CHRONICZNĄ DEPRESJĘ(NIE NADAJE SIĘ DO PRACY),LEUKOCYTOZĘ,WYSOKIE RYZYKO CHOROBY WIEŃCOWEJ, HIPERCHOLESTREOLEMIĘ, HIPERURYKEMIĘ,ZAĆMA,CHOROBĘ ZWYRODNIENIOWĄ KRĘGOSŁUPA I STAWÓW STÓP,KAMICA NERKOWA .POSIADAM ORZECZENIE O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI.W LOKUM W KTÓRYM MIESZKAM TO W LECIE SAHARA,W ZIMIE SYBERIA(OGRZEWAM PRĄDEM I GAZEM Z KUCHENKI GAZOWEJ,MOJE OPŁATY:PRĄD:II.17-03.18,ŁĄCZNIE-1280,00,GAZ-NIEDOPŁATA-2018-649,00),BEZ ŁAZIENKI,NA PODDASZU.W OKRESIE JESIENNO-ZIMOWYM RACHUNKI ZA PRĄD OGROMNE.
WYDATKI ZWIĄZANE Z OPŁATAMI TO OK:459,00ZŁ.M-CZNIE
LEKI TO KOSZT OK.110,00ZŁ.M-CZNIE
ZOSTAJE MI NIEWIELE NA ŻYWNOŚĆ(CZĘSTO NIEDOJADAM, PODZIEL SIĘ NIE WYRZUCAJ),ŚRODKI CZYSTOŚCI,ODZIEŻ.ITP. MIESZKAM W ZIELONEJ GÓRZE.
DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA ZA OKAZANE MI SERCE I POMOC,
-------------------------------

10 zł