Ogłoszenia Kraków na Przekazik.pl > Praca > Ochrona > Pracownik ochrony z językiem angielskim

Archiwalne: Pracownik ochrony z językiem angielskim

25.04.2018

Pracownik ochrony z językiem angielskim

Firma świadcząca usługi z zakresu fizycznej ochrony mienia zatrudni pracownika ochrony ze znajomością języka angielskiego.

Miejsce pracy: Kraków – Podgórze

Opis stanowiska:

- realizacja procedur bezpieczeństwa na terenie chronionego obiektu
- obsługa systemu monitoringu
- praca w systemie zmianowym (12 – godzinnym)
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Wymagania:
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (w mowie i piśmie - warunek konieczny)
- znajomość obsługi komputera
- niekaralność
- dobry stan zdrowia
- dyspozycyjność
- zaangażowanie i chęci do pracy
- doświadczenie w pracy w ochronie będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość rozwoju zawodowego
- pracę w dynamicznym środowisku

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznie pod numerem 784 074 035 .