Ogłoszenia Kraków na Przekazik.pl > Praca > Produkcja > PRACOWNIK FIZYCZNY

Archiwalne: PRACOWNIK FIZYCZNY

10.08.2020

Jeśli myślisz o pracy zagranicą, to propozycja dla Ciebie. Do pracy w Niemczech
poszukujemy osoby na stanowisko:
PRACOWNIK FIZYCZNY
Miejsce pracy: Bromskirchen-Somplar

Zostań na dłużej z HR Navigator - poszukujemy pracowników fizycznych do pracy w firmach logistycznych w Niemczech

Opis stanowiska:
• obsługa maszyn do produkcji elementów drewnianych,
• sortowanie wyrobów drzewnych na przenośniku taśmowym
Wymagania:
• wysoka sprawność fizyczna
• zaangażowanie w wykonywaną pracę
• stosowanie się do poleceń przełożonego
• pozytywne podejście do swoich obowiązków
• chęć do długoterminowej współpracy

Oferujemy:
· legalną pracę
· zakwaterowanie w pełni wyposażonych mieszkaniach lub domach
- stawka brutto godz : 10.15 €/h (ok 1300 euro netto )
· pokoje 2-3 osobowe
· całodobowe wsparcie polskiego koordynatora i brygadzisty na terenie Niemiec
· pomoc w zorganizowaniu transportu
· możliwość pracy w dodatkowych godzinach

Aplikuj, a my dopasujemy termin Twojego wyjazdu!
KONTAKT: rekrutacja@hrnavigator.com.pl

+48 515 909 950, +48 571 322 118, +48 571 322 116, +48 572 505 720, , +48 515 909 954

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.
HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.