Ogłoszenia Kraków na Przekazik.pl > Praca > Praca za granicą > Praca w Niemczech - magazynier/operator maszyn

Archiwalne: Praca w Niemczech - magazynier/operator maszyn

12.04.2021

Agencja pracy HRQ Tech SP. z o.o. Sp. K. (KRAZ 71461 6) świadcząca kompleksowe usługi z branży HR- dla jednego z naszych Klientów poszukujemy MAGAZYNIERÓW oraz PRACOWNIKÓW PRODUKCYJNYCH
MIEJSCE PRACY- 17033 NEUBRANDENBURG (Niemcy)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
magazynowanie produktów stalowych tj. blachy, pręty stalowe, belki, rury i akcesoria o różnych gatunkach
załadunek i rozładunek ww. produktów wózkiem widłowym oraz dźwigiem magnetycznym
przygotowanie produktu do załadunku, pakowanie, ogólne prace magazynowe
obsługa maszyny do gięcia
cięcie blachy

OFERUJEMY:
umowę polską zlecenie (podatek odprowadzony do Niemiec; składki odprowadzone do ZUS emerytalne, rentowe, społeczne, zdrowotne)
stawkę 11,00 € brutto/h
bezpłatne zakwaterowanie
pracę od poniedziałku do piątku (zapewnione 39 godzin tygodniowo i wolne weekendy)
pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności
szkolenie przed rozpoczęciem prac

OCZEKUJEMY:
zaangażowania i chęci do pracy
znajomości języka niemieckiego w stopniu podstawowym
dojazdu do Niemiec własnym samochodem (dodatek na paliwo)
mile widziane uprawnienia na wózki widłowe (możliwość zrobienia uprawnień na miejscu u Klienta)
mile widziane kwalifikacje do obsługi dźwigów magnetycznych

+ 48 888 904 995
monika.krawiec@hrquality.pl

1234 zł