Ogłoszenia Kraków na Przekazik.pl > Praca > Budowa i Remonty > Poszukujemy Kierownika robót wykończeniowych – wew

Archiwalne: Poszukujemy Kierownika robót wykończeniowych – wew

02.12.2021

Poszukujemy Kierownika robót wykończeniowych – wewnętrznych w Krakowie.
Twój zakres obowiązków
• kosztorysowanie
• umiejętność organizacji pracy własnej i zadaniowość
• samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania
• nadzór prowadzonych prac na budowie
• kontrolowanie przestrzegania terminów
• sporządzanie dokumentacji
• nanoszenie zmian w projektach
• sporządzanie przedmiarów i obmiarów robót
• rozliczanie robót podwykonawczych
• weryfikacja ofert i zapewnienie terminowych dostaw materiałów budowlanych
Nasze wymagania
• minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• obsługa komputera oraz znajomość programów: MS Office, Autocad
• prawo jazdy kat. B.
• udokumentowane wykształcenie techniczne
Mile widziane
• uprawnienia budowlane
To oferujemy
• praca na pełen etat
• doskonalenie kompetencji przez osoby będące na początku kariery zawodowej
• możliwość nawiązania długoterminowej współpracy
• prace w dynamicznym zespole

Prosimy o przedstawienie oczekiwań finansowych oraz o przesłanie CV na adres:
biuro@dekorator.waw.pl

Dziękujemy

8000 zł