Ogłoszenia Kraków na Przekazik.pl > Praca > Pozostałe oferty > Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

Archiwalne: Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

05.10.2020

Poszukujemy pośredników i agentów z doświadczeniem zawodowym, jak również osób planujących rozpoczęcie nowej kariery, pełnych entuzjazmu i pasji, ambitnych i zaangażowanych w powierzone im zadania.
WYMAGANIA
• Doświadczenie w sprzedaży lub handlu, mile widziane doświadczenie na stanowisku Agenta - Doradcy ds. Nieruchomości.
• Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność.
• Komunikatywność, wysokie zdolności interpersonalne.
• Uczciwość, samodzielność, pracowitość, wysoka kultura osobista.
• Znajomość topografii miasta.
• Obsługa komputera i programów, prawo jazdy.
• Nieustanna gotowość do rozwoju i podnoszenia własnych kwalifikacji.
OBOWIĄZKI
• pozyskiwanie ofert kupna, sprzedaży, najmu, wynajmu nieruchomości
• profesjonalna obsługa klientów w zakresie obrotu nieruchomościami
• kompletowanie dokumentów i zawieranie umów
• monitorowanie rynku nieruchomości
OFERUJEMY
• jedne z najlepszych warunków wynagrodzenia prowizyjnego wśród firm działających w tej branży,
• niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy, aparat cyfrowy, dostęp do specjalistycznych programów.
• pełne wsparcie marketingowe i merytoryczne.
• profesjonalny i cykliczny system szkoleń przygotowany przez specjalistów z branży Nieruchomości – posiadamy własną salę szkoleniową w centrum Krakowa z pełnym zapleczem dydaktycznym i multimedialnym.
• różne formy podjęcia współpracy w zależności od doświadczenia zawodowego.
• możliwość pracy po za biurem
• ciekawą pracę, w młodym i doświadczonym zespole pośredników, gdzie stawia się na atmosferę i pełną współpracę.
• możliwość współpracy i rozwoju w segmentach powiązanych z rynkiem nieruchomości ( Kredyty, Wycena, Zarządzanie, Ubezpieczenia , Home Staging)