Ogłoszenia Kraków na Przekazik.pl > Praca > Budowa i Remonty > Pomocnik Wiertnika

Archiwalne: Pomocnik Wiertnika

25.07.2018

Firma Odwierty.eu zajmuje się pracami wiertniczymi geologicznymi w tym ujęcia wód podziemnych (studnie głębinowe), otwory dla pionowych wymienników ciepła (pomp ciepła).
Obszar zakresu wykonywanych usług obejmuje województwo warmińsko-mazurskie i pomorskie
Stanowisko: Pomocnik wiertnika

Opis stanowiska:

Praca na tym stanowisku składać się będzie z:

-Wykonywania odwiertów pionowych do 150m (pompy ciepłą i studnie głębinowe) na prawy obieg płuczki
-Pomoc przy realizacji zleconych inwestycji,
-przygotowanie terenu pod inwestycje,
-przygotowanie płynów wiertniczych

Wymagania:

Prawo jazdy kat. B; mile widziana kat. C; Umiejętność pracy w zespole, chęć do pracy. Mile widziana znajomość zagadnień związanych z odwiertami pod Gruntowe Wymienniki Ciepła oraz pod studnie głębinowe.

Oferujemy:

-Okres próbny 1 miesiąc
-Umowa na czas nieokreślony
-Wynagrodzenie od 3000-5000 zł netto (na rękę)
-Premia motywacyjna
Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem \" Pomocnik Wiertacza\" na adres rekrutacja@odwierty.eu