Ogłoszenia Kraków na Przekazik.pl > Praca > Hotelarstwo > Pokojowa w hotelu w Krakowie

Archiwalne: Pokojowa w hotelu w Krakowie

27.05.2019


Firma Work Room sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowisko Pokojowa

Oferujemy:
- Pracę od zaraz
- Pracę według grafiku
- Pracę w prestiżowym hotelu
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Pakiet socjalny
- Karty multisport
- Pracę w centrum Krakowa
- Możliwość nawiązania współpracy na dłuższy czas
- Stały kontakt z Koordynatorem

Wymagania:
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- Wysoka kultura osobista
- Zaangażowanie
- Sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
- Do współpracy zapraszamy również cudzoziemcówOsoby zainteresowane proszę o przesłanie CV z aktualnym zdjęciem na e-mail rekrutacja@workroom.com.pl. Chcesz się dowiedzieć więcej zadzwoń 883 323 077

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Podane przez Panią/Pana dane osobowe podlegają ochronie zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych. Pani/Pana dane będą wykorzystywane do celów prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Dane będą przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgód zawartych poniżej i celach tam wskazanych. Przekazane przez Panią/Pana dane będą udostępniane potencjalnym pracodawcom poszukującym pracowników zgodnych z Państwa profilem zawodowym. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania oraz usunięcia. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do udziału w procesie rekrutacji na dane stanowisko. Pani/Pana dane będą poddawane profilowaniu, które polega na stworzeniu profilu zawodowego w oparciu o przesłane dane osobowe. Dane będą przetwarzane w czasie trwania procesu rekrutacyjnego, a w przypadku Państwa zgody również przez okres prowadzenia działalności przez Administratora, w celu udziału w przyszłych procesach rekrutacji. Przysługuje Pani/ Panu skarga na niewłaściwe przetwarzanie danych osobowych kierowana do właściwego organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.