Ogłoszenia Kraków na Przekazik.pl > Praca > Produkcja > Operator maszyn i urządzeń produkcyjnych

Archiwalne: Operator maszyn i urządzeń produkcyjnych

19.04.2021

Agencja pracy HR Quality Polska SP. z o.o. Sp. K. (KRAZ 12982) świadcząca kompleksowe usługi z branży HR- dla jednego z naszych Klientów poszukujemy OPERATORA MASZYN i URZĄDZEŃ PRODUKCYJNYCH

Miejsce pracy: Radomyśl Wielki

OPIS STANOWISKA:

Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
Konfekcja i pakowanie wyrobu
Zdawanie produkcji na magazyn
Praca w systemie 4 - brygadowym
OFERUJEMY:

Umowa o pracę
Wynagrodzenie godzinowe 18,50 zł brutto + premia uznaniowa (600-700 zł miesięcznie)
Możliwość awansu
Bogaty pakiet szkoleń
Benefity - karta MultiSport, posiłki, wczasy pod gruszą, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do kolonii dla dzieci

OCZEKUJEMY:

Zaangażowania i chęci do pracy
Wykształcenie zasadnicze zawodowe
Uprawienia UDT na kierowanie wózkami widłowymi
Mile widziane do doświadczenie na podobnym stanowisku
Znajomość programu MAAT i excel będzie dodatkowym atutem

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji na powyższe stanowisko, proszone są o kontakt telefoniczny +48 888 904 995

​​​​​​​Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

3200 zł