Ogłoszenia Kraków na Przekazik.pl > Praca > Kasjer i Ekspedjent > Obsługa kasy - Ruczaj i Prądnik Czerwony!

Archiwalne: Obsługa kasy - Ruczaj i Prądnik Czerwony!

25.09.2018

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu piętnastu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:
OBSŁUGA KASY
(Kraków Prądnik Czerwony, Ruczaj)

Zakres obowiązków:
-Obsługa kasy oraz terminala płatniczego,
-Obsługa klientów zgodnie z obowiązującymi normami,
-Drobne prace porządkowe.

Wymagania:
- Ukończone 18 lat,
- Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
- Chęć do pracy.

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną - praca tymczasowa,
- Bezpłatne szkolenia,
- Możliwość zdobycia doświadczenia.

Zadzwoń : 885-777-272
lub aplikuj korzystając z formularza aplikacyjnego:

Administratorem danych jest Work&Profit z siedzibą w Bielsku-Białej- pełną tresć klauzuli mogą państwo przeczytać na:

1 zł