Ogłoszenia Kraków na Przekazik.pl > Praca > Praca za granicą > NIEMCY | Pracownik zakładu produkcyjnego/ Operator

Archiwalne: NIEMCY | Pracownik zakładu produkcyjnego/ Operator

17.08.2020

HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi w ramach pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowych. Od zaraz poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik produkcji- Niemcy

PRACOWNIK PRODUKCJI W BROMSKIRCHEN-SOMPLAR lub SÜDHARZ

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• stawka brutto 10.15 €/h (ok. 1300 € netto),
• praca w systemie 4 brygadowym,
• bezpłatne firmowe zakwaterowanie,
• zorganizowane dojazdy do pracy,
• pełne ubezpieczenie,
• opiekę polskiego koordynatora,
• pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem,
• indywidualnie ustalony termin wyjazdu,
• możliwość długoterminowej współpracy.

Zakres obowiązków:
• sortowanie wyrobów drzewnych na przenośniku taśmowym,
• monitorowanie i kontrola urządzeń produkcyjnych i maszyn.

Wymagania:
• wysoka sprawność fizyczna,
• doświadczenie na ww. stanowisku,
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
• własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziany),
• motywacja do pracy, odpowiedzialność, dokładność,
• stosowanie się do poleceń przełożonego.

Sprawdź aktualne oferty pracy: http://hrnavigator.com.pl/
KONTAKT: rekrutacja@hrnavigator.com.pl

+48 572 505 720, +48 571 322 118, +48 571 322 116, +48 515 909 950

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.
HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.