Ogłoszenia Kraków na Przekazik.pl > Praca > Obsługa klienta > Młodszy specjalista ds. sprzedaży

Młodszy specjalista ds. sprzedaży

Kraków 28.05.2018

Everuptive Group
Skillveo jest częścią dynamicznie rozwijającej się Everuptive Group. Naszą misją jest pełne wykorzystanie potencjału drzemiącego w ludziach na poszczególnych etapach życia - zaczynając od studiów, przez wchodzenie na rynek pracy - aż do osiągnięcia sukcesów zawodowych.

Skillveo to unikalna platforma dla wiedzy eksperckiej i szkoleń sprzedawanych w kanale B2B. Dzięki dostępowi do naszego portalu firmy otrzymują możliwości doboru kursów dopasowanych do potrzeb swoich pracowników. Skillveo jest innowacyjnym systemem szkoleniowym, który rewolucjonizuje obszar edukacji i rozwoju pracowników.
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży będzie odpowiedzialny za oferowanie klientom biznesowym rozwiązań szkoleniowych online. Jego rolą jest budowanie relacji z potencjalnymi klientami, odbywanie rozmów sprzedażowych oraz dbanie o efektywność procesu sprzedaży na polskim rynku. Stanowisko Młodszego Specjalisty ds Sprzedaży jest idealnym krokiem naprzód dla kandydatów, którzy zdobyli pierwsze doświadczenie w obsłudze klienta i sprzedaży telefonicznej i którzy chcą kontynuować rozwój w obszarze sprzedaży ale już nie tylko telefonicznej - pracując na samodzielnym stanowisku w miłej i start-upowej atmosferze. Nauczymy Cię jak prowadzić proces sprzedaży od momentu wyszukania potencjalnego klienta do momentu zamknięcia sprzedaży i podpisania umowy.
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:
prowadzenie spotkań z klientami w ramach tele-konferencji
aktywna sprzedaż produktu potencjalnym klientom (sprzedaż B2B)
współpraca z działem marketingu
przygotowanie materiałów do spotkań
prowadzenie korespondencji mailowej i telefonicznej z klientami
budowanie relacji z klientami
dbanie o pozytywny wizerunek firmy
tworzenie raportów dotyczących efektywności sprzedaży
optymalizacja procesu sprzedaży
Wymagania:
doświadczenie w sprzedaży face to face lub sprzedaży telefonicznej (minimum rok, maksymalnie 3 lata)
dostępność na pełen etat
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność analitycznego myślenia
nastawienie na realizację celów
mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyżej
umiejętność planowania i zarządzania sobą w czasie
komunikatywność i fajna energia! :)
Oferujemy:
pracę w innowacyjnej, szybko rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu
pracę na samodzielnym stanowisku, z kompleksowym wdrożeniem
uczestniczenie w licznych szkoleniach
bezpłatny dostęp do bazy ponad 100 kursów online z zakresu Sprzedaży, Marketingu, Zarządzania, Pakietu MS Office
możliwość znaczących awansów
pracę w niekorporacyjnej atmosferze
realny wpływ na rozwój biznesu
możliwość sporadycznej pracy z domu / elastyczne godziny pracy

Aplikacje prosimy wysyłać na adres aleksandra@skillveo.com

Zapytaj!

Aleksandra

537 065 408