Ogłoszenia Kraków na Przekazik.pl > Praca > Mechanik > Mechanik pojazdów ciężarowych i dostawczych

Archiwalne: Mechanik pojazdów ciężarowych i dostawczych

12.08.2019

Mechanik pojazdów ciężarowych i dostawczych
MPC/037/DEN

Zadania:
- Wykonywanie przeglądów okresowych samochodów
dostawczych i ciężarowych
- Bieżąca diagnoza oraz dokonywanie napraw
samochodów dostawczych i ciężarowych
- Naprawa naczep chłodniczych

Oczekiwania:
- Doświadczenie w naprawie samochodów
- Doświadczenie w zakresie diagnostyki oraz naprawy
układów elektrycznych i elektronicznych w
samochodach dostawczych i ciężarowych
- Doświadczenie w naprawie agregatów chłodniczych
mile widziane

Oferujemy:
- Pracę w zagranicznej firmie
- Konkurencyjne wynagrodzenie
- Możliwość rozwoju
- Pakiet benefitów
- Umowę o pracę
- Długofalową współpracę

Oferta dotyczy pracy stałej.