Ogłoszenia Kraków na Przekazik.pl > Dom i Ogród > Meble > Meble kuchenne i pokojowe na wymiar, szafy, komody

Archiwalne: Meble kuchenne i pokojowe na wymiar, szafy, komody

18.12.2019


Firma meblarska z 30-letnią historią poleca swoje meble na wymiar:
- meble kuchenne,
- meble pokojowe,
- szafy (wnękowe, przesuwne, wolnostojące),
- komody.

Proponujemy szeroką gamę kolorystyczną frontów (laminat, MDF, akryl, drewno, okleina) oraz różnorodną gamę wykończeń (korzystamy ze sprawdzonych dostawców). Nasi pracownicy cechują się wieloletnim doświadczeniem a priorytetem ich pracy jest fachowe i estetyczne wykonanie zamówień.

Zamówienia można składać:
- telefoniczne (nr podany przy ogłoszeniu),
- mailowo @ lub przez formularz kontaktowy na naszej stronie),
- w siedzibie naszej firmy (Radomsko, ul. Grzybowa 3).

Na życzenie pobieramy wymiary na miejscu u Klienta. Każde zamówienie staramy się traktować indywidualnie. Termin realizacji może się różnić w zależności od indywidualnego charakteru zamówienia i ewentualnej dostępności na rynku elementów wykończeniowych. Proponujemy nasze autorskie wzory jak również możemy zrealizować pomysły i wizje naszych Klientów. Proponujemy również odpłatną dostawę (dowóz na terenie województw: łódzkiego i mazowieckiego, śląskiego, kieleckiego, małopolskiego) i montaż zakupionych u nas mebli (na cenę dostawy i montażu może mieć wpływ odległość od siedziby firmy oraz gabaryty zamówionych produktów).

Zakład Stolarski Ryszarda Szulera zaprasza do współpracy odbiorców prywatnych i instytucjonalnych głównie z centralnej i południowej Polski.
www.meble.szuler.com

1 zł