Ogłoszenia Kraków na Przekazik.pl > Usługi i Firmy > Usługi kosmetyczne > Masaż Kraków

Archiwalne: Masaż Kraków

02.01.2019


ManSPA jest jedynym SPA w Krakowie tylko dla mężczyzn, prowadzonym wyłącznie przez kobiety. U nas każdy mężczyzna jest przyjmowany w sposób wyjątkowy i indywidualny.
Czekaja na Was:
holistyczne zabiegi na ciało;
holistyczne zabiegi na twarz z użyciem specjalnej linii naturalnych kosmetyków dla kobiet;
depilacja;
manicure i pedicure w formie pielęgnacji;
słowiańskie masaże ciała.
Otoczenie w jakim przeprowadzane są terapie jest naturalne, urządzone zgodnie ze słowiańską kulturą. Stoły ze słomą owsianą, aromatyczne zioła lecznicze, relaksująca muzyka lub odgłosy natury, naturalne kosmetyki ze składników roślinnych oraz wystrój wnętrz całego SPA wpływa na pogodę ducha, pozwala poczuć się pradawnie, wydobywa z człowieka emocje oraz wprowadza w stan skupienia. Obserwujemy naszych klientów – ich emocje, samopoczucie, stan zdrowia oraz doradzamy najlepszy zabieg jaki będzie dla niego w danym przypadku możliwy. Nasze terapeutki posiadają odpowiednie, wieloletnie doświadczenie. Każdego klienta traktują z bezwarunkową akceptacją i przychylnością. Uważnie towarzyszą mu w jego podróży, która prowadzi do odzyskania harmonii we własnym ciele. Udzielają wskazówek i wykazują się niezwykłą troską do każdego klienta.

Zadzwoń do nich i przekonaj się sam – 791 077 069. Odwiedź też naszą stronę i zagłęb tajniki naszych zabiegów – www.manspa.pl

200 zł