Ogłoszenia Kraków na Przekazik.pl > Praca > Kasjer i Ekspedjent > Kraków - praca w sklepie jako kasjer/sprzedawca!

Archiwalne: Kraków - praca w sklepie jako kasjer/sprzedawca!

02.07.2018

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu piętnastu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:
OBSŁUGA KASY
Lokalizacja: Kraków (Ruczaj, Prądnik, Stare Miasto)

Zakres obowiązków:

-Obsługa kasy i terminala płatniczego,
-Obsługa klienta zgodnie z obowiązującymi standardami,
-Drobne prace porządkowe.

Oferujemy:

-Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną - praca tymczasowa,
-Wynagrodzenie wypłacane w terminie,
-Konkurencyjne wynagrodzenie,
-Elastyczny czas pracy,
-Pracę w młodym zespole,
-Możliwość zdobycia doświadczenia,
-Bezpłatne szkolenia.

Wymagania:

-Ukończone 18lat,
-Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna,
-Komunikatywność i kultura osobista,
-Dyspozycyjność,
-Pozytywne nastawienie,
-Status ucznia/studenta mile widziany.