Ogłoszenia Kraków na Przekazik.pl > Praca > HR > Konsultant ds. rekrutacji międzynarodowej

Archiwalne: Konsultant ds. rekrutacji międzynarodowej

11.10.2019

OTTO Work Force Polska Sp z o.o. jest firmą doradczą działającą na rynku HR, posiadającą wieloletnie doświadczenie we wszystkich sektorach biznesu. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszego zespołu świadczymy wysokiej jakości usługi z zakresu doradztwa personalnego, pracy tymczasowej i outsourcingu.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Konsultant ds. rekrutacji międzynarodowej
Miejsce pracy: Kraków

Kogo szukamy?
Osób kreatywnych, lubiących kontakt z ludźmi i wyzwania, a także:
• Posiadających doświadczenie w obsłudze klienta lub w sprzedaży,
• Swobodnie komunikujących się w języku angielskim,
• Samodzielnych i dobrze zorganizowanych,
• Nastawionych na realizację założonych celów,
• Odznaczających się wysokim poziomem umiejętności interpersonalnych,

Będziesz odpowiedzialny za:
Zadania związane z procesem rekrutacji i selekcji, w tym :
• Przeprowadzanie procesu rekrutacji na różne poziomy stanowisk dla klientów zagranicznych na terenie Niemiec i Holandii,
• Realizację zleconych, międzynarodowych projektów,
• Dopasowanie oferty pracy do indywidualnych preferencji i umiejętności kandydatów,
• Obsługa zgłoszeń w systemach wspierających procesy rekrutacyjne,
• Współpraca z naszymi biurami rekrutacyjnymi w Polsce.

Co zyskasz stając się członkiem naszego Zespołu:
• Umowę o pracę,
• Stałe wynagrodzenie plus system premiowy,
• Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia swoich kompetencji,
• Pakiet benefitów pozapłacowych: kartę Multisport, dofinansowanie do Opieki Medycznej, team buildingi i wiele innych!:),
• Możliwość wpływania na realizację różnorodnych procesów rekrutacyjnych,
• Możliwość zdobycia doświadczenia w branży HR w międzynarodowej firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: kariera@ottoworkforce.pl z dopiskiem: „Konsultant ds. rekrutacji międzynarodowej - Kraków”

Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. KRAZ 2590