Ogłoszenia Kraków na Przekazik.pl > Praca > Obsługa klienta > Konsultant ds. kontaktu z klientem

Archiwalne: Konsultant ds. kontaktu z klientem

05.12.2018


Jesteśmy liderem na rynku mikroinstalacji fotowoltaicznych w Polsce. Zaufanie klientów zdobyliśmy dzięki kompleksowej obsłudze klienta i innowacyjnemu produktowi jakim jest Abonament na Słońce.
Korzystając z daru natury razem tworzymy coś wyjątkowego i innowacyjnego, dając przy tym oszczędność i zadowolenie naszym klientom.
Słońce jest naszą Energią! Zostań kolejną gwiazdą naszego zespołu!


Chcesz zdobyć ciekawe doświadczenie?
Szukasz pracy w naprawdę dobrej atmosferze?
Lubisz rozmawiać, ale praca w dużym Call Center źle Ci się kojarzy?

Jeśli odpowiedziałeś 3x TAK, to oznacza, że Ty szukasz nas, a my szukamy Ciebie do pracy jako:

KONSULTANT DS. KONTAKTU Z KLIENTEM

Co będziesz robić?
• Umawiać telefonicznie spotkania dla naszych handlowców
• Planować trasę przejazdu handlowców
• Aktualizować grafiki spotkań
• Brać udział w ciekawych projektach zleconych przez Zarząd

Zalety pracy u nas:
• System nie narzuca Ci połączeń, to Ty o wszystkim decydujesz
• Pracujesz na ocieplonej bazie klientów
• Nie musisz niczego sprzedawać, wystarczy, że fajnie opowiesz o naszym produkcie 

Twoje osobiste korzyści:
• Umowa o pracę pierwszego dnia szkolenia
• Praca na I zmianie od pn. do pt. (przeważnie w godz. 8:00-16:00)
• Niezbędne narzędzia pracy
• Praca w kameralnym, zgranym zespole
• Realne możliwości awansu w dynamicznie rozwijających się strukturach firmy

Nie czekaj i już dzisiaj wyślij nam swoje CV na adres: rekrutacja@columbusenergy.pl
Prosimy do zamieszczenie w swoim CV poniższej klauzuli.
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez spółkę Columbus Energy S.A. z siedzibą w Krakowie, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji"
Jeśli wyraża Pan/Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, prosimy o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez spółkę Columbus Energy S.A. z siedzibą w Krakowie, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska"
Zostałam/em poinformowana/y, przez Administratora Danych Osobowych tj. Columbus Energy S.A. z siedzibą w Krakowie (kontakt: ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej 13, 31-234 Kraków) o tym, że:
1. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art 6 ust 1 pkt a i c Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
2. Odbiorcami danych osobowych mogą być podmioty z grupy kapitałowej Columbus Energy S.A. oraz podmioty współpracujące.
3. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W celu realizacji wymienionych praw należy przesłać e-mail z wybranym żądaniem na adres mailowy: rekrutacja@columbusenergy.pl
4. Mam prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uznam, iż przetwarzanie danych osobowych mnie dotyczących narusza przepisy ustawy o ochronie danych osobowych lub Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
5. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji, a po jego zakończeniu maksymalnie przez okres 1 roku albo do czasu cofnięcia zgody.
6. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
7. Moje danie osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu (profilowaniu).

8. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mogę się skontaktować z Inspektorem Danych Osobowych pod adresem iod@columbusenergy.pl.