Ogłoszenia Kraków na Przekazik.pl > Praca > Zdrowie > Koloroterapia i Wzrok

Koloroterapia i Wzrok

Kraków 30-528, Hetmańska 14 12.09.2019


Koloroterapia i wzrok
27-29 września 2019 Kraków

Na kursie szczególną uwagę zwrócimy na:
•metody pracy z kolorami
•możliwości, jakie daje koloroterapia
•powiązania barw z psychiką i wpływem, jaki mają na nią, a tym samym i na wzrok

Pokażemy także, jaki jest wpływ kształtów na widzenie i stan psychiczny, i jak tą wiedzę można wykorzystać do aranżacji wnętrz, a włączając do treningu widzenia przyspieszyć proces poprawy wzroku.
Podobnie jak inne kursy poziomu pogłębionego – Koloroterapia i wzrok to praktyczne warsztaty przeznaczone zarówno dla osób, które już uczestniczyły w kursach ko¬rekcji wad wzroku jak i dla tych, którzy dopiero chcą poznać ćwiczenia i zasady pozwalające poprawić wzrok.
Dzięki codziennym treningom w ciągu weekendu nie tylko dowiesz się, jak zmienić nawyki widzenia i co służy oczom, a co powoduje pogorszenie widzenia, ale doświadczysz skuteczności metody – wró¬cisz po kursie widząc lepiej!

W kursie mogą uczestniczyć wyłącznie osoby dorosłe.
Standardowo zajęcia rozpoczynają się w piątek o godz. 17.00 a kończą w niedzielę po obiedzie. W sobotę i niedzielę początek treningu o godz. 10.00. Szczegółowy rytm zajęć jest ustalany z grupą na miejscu.

Cena 1 250 zł obejmuje:
•udział w kursie
•materiały pomocnicze
•dostęp do wi-fi
•przerwy kawowe
•2 lunchee
•kolację pierwszego dnia
•wieczorne medytacje z kolorami.

Jeśli nosisz soczewki kontaktowe – weź ze sobą okulary.
Jeśli prowadzisz auto – weź na powrotną drogę słabsze okulary !
Każde dobrze wykonane ćwiczenie daje natychmiastową poprawę wzroku!
W mini sklepiku na kursie do nabycia są książki, kasety audio i wideo, okulary niesoczewkowe i opaski ziołowe do szybkiej regeneracji oczu, muzyka relaksacyjna, tablice i inne pomoce do treningu wzroku oraz preparaty ziołowe wspierające regenerację wzroku.

Siergiej Litwinow -. prezes spółki z o.o. Akasha, specjalista w dziedzinie języka ciała i niewerbalnej komunikacji. Prowadzi treningi i konsultacje dla organów administracji państwowej, firm i instytucji. Posiada Certyfikat trenera NLP, jest mistrzem Reiki, uczestniczy w biznesowych i psychologicznych szkoleniach. Od 1992 roku prowadzi w Polsce i w Czechach kursy korekcji wad wzroku "Sztuka Świadomego Widzenia" według autorskiej metody opartej na założeniach amerykańskiego okulisty doktora W. H. Batesa. Współautor książki “Widzę bez okularów” i opracowania komentarzy do książki W.H. Batesa “Lepszy wzrok bez okularów metodą doktora Batesa” wydanych w Polsce i w Czechach. Członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Terapeutów Widzenia. Współorganizator "14 International Conference for Holistic Vision" w Polsce

1250 zł

Akasha sp. z o.o.

694 227 016