Ogłoszenia Kraków na Przekazik.pl > Praca > Magazynier > Kierownik magazynu/Magazynier woj. małopolskie

Archiwalne: Kierownik magazynu/Magazynier woj. małopolskie

10.08.2020

Dla naszego klienta, firmy wykonawczej działającej na rynku polskim od kilkunastu lat, specjalizującej się w wykonywaniu systemów grzewczo- chłodzących oraz fotowoltaicznych, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Małopolska

Wymagania:
• Znajomość pakietu MS Office i obsługa komputera;
• Doświadczenie w zakresie prowadzenia gospodarki magazynowej;
• Mile widziana znajomość produktów branży instalacyjnej i OZE;
• Doświadczenie w firmie handlowej lub magazynowej;
• Prawo jazdy kat. B;
• Odpowiedzialność, skrupulatność, dokładność;
• Gotowość do pracy na terenie całej Polski.

Zadania:
• Organizacja pracy magazynu;
• Wydawanie towaru;
• Odpowiedzialność za towar na magazynie i kontrola jego stanu
• Przestrzeganie wewnętrznych procedur, dbałość o zachowanie porządku,
• Współpraca z podwykonawcami

Oferujemy:
• Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, wiedzy i doświadczenia,
• Zatrudnienie na umowę o pracę;
• Niezbędne narzędzia do pracy.

CV prosimy przesyłać na mail:
agata@proguest.pl