Ogłoszenia Kraków na Przekazik.pl > Praca > Pozostałe oferty > Inżynier Projektu - Koordynator

Archiwalne: Inżynier Projektu - Koordynator

10.08.2020

Dla naszego klienta, firmy wykonawczej działającej na rynku polskim od kilkunastu lat, specjalizującej się w wykonywaniu systemów grzewczo- chłodzących oraz fotowoltaicznych, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Inżynier Projektu
Miejsce pracy: Kraków

Zadania:
• Sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych prac;
• Nadzorowanie prac podległych pracowników oraz podwykonawców;
• Współpraca z kierownikami projektów;
• Przygotowywanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej.

Wymagania wobec kandydata:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku;
• Wykształcenie wyższe techniczne lub średnie techniczne;
• Mile widziana wiedza z zakresu mikroinstalacji fotowoltaicznych;
• Samodzielność, inicjatywa, dobra organizacja pracy;
• Umiejętność pracy w zespole;
• Odpowiedzialność, dokładność, determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów;
• Dodatkowy atutem będzie doświadczenie przy realizacji inwestycji związanych z montażem instalacji fotowoltaicznych;
• Dyspozycyjność, gotowość do pracy w delegacji na terenie: woj. małopolskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego;
• Prawo jazdy kat B

Firma gwarantuje:
• Zatrudnienie na umowę o pracę;
• Pracę w stabilnej oraz dynamicznie rozwijającej się firmie;
• Możliwość rozwoju przy realizacji ciekawych projektów;
• Niezbędne narzędzia do pracy.

CV prosimy przesyłać na mail:
agata@proguest.pl