Ogłoszenia Kraków na Przekazik.pl > Praca > Gastronomia > Cukiernik-Praca z czekoladą

Archiwalne: Cukiernik-Praca z czekoladą

03.07.2019

Polski HR International to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy Zleceniobiorcy na stanowisko Cukiernika.

​Firma zajmuje się produkcją wyrobów cukierniczych, pianek, pralin. Jest to nasz stały klient z którym współpracujemy od dłuższego czasu.

Rozpoczęcie projektu: 08 lub 15.07.19r
Zakończenie projektu: 31.12.2019r
Miejscowość: 63512 Hainburg, Niemcy

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia
• Możliwość długotrwałej współpracy
• Wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach organizacyjnych
• Opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

Obowiązki:
•produkcja wyrobów cukierniczych
•praca z czekoladą
•produkcja pralin, temperowanie czekolady

Wymagania:
• doświadczenie w zawodzie cukiernika
• Gotowość do podjęcia zlecenia w Niemczech
• Mile widziany własny samochód na wyjazd

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego 735 933 896

1 zł