Ogłoszenia Kraków na Przekazik.pl > Muzyka i Edukacja > Pozostałe muzyka i edukacja > Centrum Edukacji Muzycznej. Lekcje gry na gitarze

Archiwalne: Centrum Edukacji Muzycznej. Lekcje gry na gitarze

05.09.2019


Centrum Edukacji Artystycznej Amoroso zaprasza młodzież i dorosłych na naukę gry na gitarze elektrycznej! Prowadzimy zajęcia na różnych poziomach zaawansowania: zarówno dla początkujących jak i dla osób, które już rozpoczęły swoją przygodę z instrumentem. W ramach lekcji staramy się przybliżyć elementy teorii muzyki co ułatwia i przede wszystkim dopełnia naukę gry.

Zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze przez nauczyciela z wykształceniem muzycznym i pedagogicznym oraz wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć.

Tomasz Figiel – absolwent gitary w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie Grzegorza Motyki oraz Piotra Domagały. Jest kompozytorem, gitarzystą i wokalistą w zespole rockowym Tom Joke oraz gitarzystą w duecie Paula & Tomek. Dzięki regularnej nauce gry na gitarze klasycznej i fortepianie, a także doświadczeniu z różnymi gatunkami muzycznymi (rock, jazz, folk, muzyka klasyczna) nabył szerokie spojrzenie na gitarę elektryczną. Posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu gry na instrumencie oraz dużą wiedzę teoretyczną z zakresu muzyki, a w swojej pracy stawia przede wszystkim na rozwijanie własnego stylu i prawidłową technikę gry.

Gwarantujemy pełen profesjonalizm oraz przyjemną atmosferę. Zajęcia odbywają się na ulicy Torfowej 4 w Krakowie (wejście obok Apteki). Koszt 45-minutowych zajęć wynosi 45 zł.

Serdecznie zapraszamy!

45 zł