Ogłoszenia Kraków na Przekazik.pl > Praca > IT > Backend Developer Node.Js

Archiwalne: Backend Developer Node.Js

21.05.2020

Transmission Dynamics Poland sp. z o. o. zajmuje się wprowadzaniem w życie najnowocześniejszych technologii 'Internetu rzeczy (IoT)' poprzez projektowanie własnych czujników, bezprzewodowe zbieranie danych, monitorowanie i diagnostykę kluczowych urządzeń oraz systemów w dziedzinie; transportu, aeronautyki, systemów generowania mocy, motoryzacji, przemysłu nuklearnego oraz systemów zdalnego sterowania. Wizja naszej firmy bazuje na wprowadzaniu inteligentnych systemów oprogramowania, które poprzez wykorzystanie sztucznej inteligencji i rozpoznawania obrazów pozwolą na uplasowanie naszej firmy w światowej czołówce wysoko płatnych węzłów IoT.

Opis stanowiska:

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie rozwijać aplikację do akwizycji oraz analizy danych pomiarowych. Zadaniem aplikacji jest komunikacja z bezprzewodowymi systemami pomiarowymi; konfiguracja oraz akwizycja danych, a następnie prezentacja wyników w
odpowiedniej formie poprzez aplikację webową.

Poszukujemy utalentowanych osób, które z pasją podchodzą do swojej pracy. Osób z bardzo dobrą intuicją do rozwiązywania problemów technicznych. Idealna osoba na tym stanowisku posiada bardzo dobre umiejętności pracy w zespole oraz kontaktów z klientem.

Niezbędne umiejętności / doświadczenie:

- Studia wyższe na kierunku Informatyka, Telekomunikacja lub pokrewne.
- Komercyjne doświadczenie w Node.js, Typescript, Express, SQL, REST.
- Doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji GIT.
- Znajomość techniki Test-driven development oraz zasad SOLID.
- Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację.
- Umiejętność analitycznego myślenia.

Dodatkowe umiejętności:

- Znajomość standardu Bluetooth Low Energy.
- Doświadczenie w technologiach; MySQL, Passport, Jenkins, Ansible, Linux, AWS.
- Podstawowa znajomość elektroniki cyfrowej.

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności.
- Możliwość pracy z najnowszymi technologiami.
- Praca w multidyscyplinarnym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: biuro@transimissiondynamics.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Transmission Dynamics Poland sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie zgodnie z Ogolnym Rozporzadzeniem o Ochronie Danych - RODO." Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Transmission Dynamics Poland sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.